Afërdita Dreshaj na e kujton sa e bukur është jeta në çift

By

Ndonëse jeta e beqarisë ka kënaqësitë e veta, nuk mund të mohojmë se të ndash jetën me dikë është një nga gjërat më të veçanta në jetë.

Këtë na e kujton Afërdita Dreshaj me një foto që ndau në llogarinë  e saj në Instagram.

Në shtrat, çifti po pinë kafenë e mëngjesit në gota ku shkruan “Mirëmëngjesi bukurosh” dhe “Mirëmëngjesi bukuroshe”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm