Afërdita Dreshaj me këngë të re?!

By

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka pak ditë që është kthyer në trojet shqiptare. Kjo vizitë është më shumë për karakter pune pasiqë përpos pjesëmarrjeve në programe televizive ajo është  angazhuar edhe në karrierën muzikore.

Të hënën, Dreshaj ka vizituar studion e Zzap and Chriss. Përpos vizitës në On Records, Afërdita është interesuar edhe për një këngë të re.

Akoma nuk ka ndonjë detaj sa i përket projekti të radhës teksa kënga e fundit është publikuar gjatë verës së vitit të shkuar në bashkëpunim me AgonAmigën.

Artikuj të ngjashëm