AFËRDITA DRESHAJ ME FOTOSESION TË NXEHTË! (FOTO)

By

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj aktualisht po qëndron në Prishtinë.

Por vizita e saj disa ditore në Kosovë ka të bëjë me çështje pune.

Sot është duke realizuar një set fotografik me Veton Osmanin në të cilën modelja duket shumë ‘hot’.

Mirëpo jo vetëm fotosesion ish Miss Universe Kosova 2012 shumë shpejt do të lançoj këngën e radhës.

Projekti i ri muzikor po punohet në studion e Blero-s dhe do të vizualizohet edhe në klip./Prive.al

4b924a62de96a4d17342e62abab6e5386ca808d702850069a5113902afce4a10 2635f79064466e3a8571c9c4df278f9965e75a1d5db2d0675722e50425259cc4

Artikuj të ngjashëm