Adrola Dushi na befasoi – “E urrej punën time dhe kjo është arsyeja”

By

E ftuar në emisionin “Pasditja ime”në Radio Televizionin Shqiptar, modelja e njohur Adrola Dushi, ka rrëfyer për karrierën e saj në Amerikë dhe për herë të parë bëri deklaratën befasuese, duke treguar se e urren punën e saj.

View this post on Instagram

👗 @fustane_me_qera_rita 📷 @pirrobeati

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Duke u bazuar tek rrjetet sociale, ku sipas Adrolës çdo vajzë hiqet si modele, ajo tashmë e ka për ofendim të quhet një e tillë.

“E urrej punën time. Nuk do të doja këtë moment të quhesha modele ose Miss, në periudhën që po jetojmë. Ndihem disi e ofenduar, ngaqë po shoh rreth e rrotull dhe ka humbur sensi i gjësë. Nuk po e shijoj fare.”- është shprehur ajo.

Artikuj të ngjashëm