Adrola Dushi më se e lumtur sot: Kjo është arsyeja!

By

Ish Miss Univerese Albania, Adrola Dushi, ka kohë që është shpërngulur në SHBA për të vazhduar kështu karrierën e saj si modele në brendin e njohur Sherri Hill.

Edhe pse në super formë dhe tejet e suksesshme në profesion Adrola statusin e të qenurit nënë e ka fituar tash e disa vite gjë që nuk mund ta vërejmë fare tek ajo pasi që bukuria veçse i është shtuar.

E sot për bukuroshen është një ditë mjaft e veçantë pasi që pikërisht djali i saj, Troi, feston ditëlindjen.

Adrola nuk ka ngurruar ta urojë të birin përmes profilit të saj në Instgram duke shkruar:“Mu befsh 100 vjec o drita e syve! #myson #myeverything “. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm