Adrola Dushi flet për dashurinë! Përmend gënjeshtrat dhe lëndimet

By

Është ndër gratë më të bukura shqiptare dhe për këtë, ka një koncensus të përgjithshëm.

Modelja Adrola Dushi, e cila jeton mes Tiranës e SHBA-së, këtë javë ishte protagoniste e ‘Intervistës së Fundit’, në Prive.

Ajo flet për dashurinë dhe përgjigjet në pyetjen se a mund ta gënjesh personin të cilin e do?

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN:

Artikuj të ngjashëm