Adrola Dushi e rrëfen – kjo është periudha më e vështirë e jetës sime (VIDEO)

By

Me ëmbëlsinë dhe çiltërsinë e saj, ajo erdhi në Prive javën që lamë pas, si protagoniste e intervistës 25 Pyetje me Prive.

Njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare, Adrola Dushi, dha përgjigjet e saja të sinqerta gjatë kësaj interviste, ku u pyet se cila ka qenë edhe periudha më e vështirë e jetës së saj.

Ajo, e ka përshkruar të jetë aktualisht në një moment të vështirë në jetë, meqë ende nuk e ka definuar se ku ndodhet.

“Ende nuk e di ku jam dhe çfarë më pret e çfarë dua të bëj. Kjo është periudha më e vështirë”, ka thënë Dushi.

Intervistën e saj të plotë mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm