Adrina Matoshi nuk pagoi taksat? Sqarohet aktorja për Prive (VIDEO)

By

Gjatë javës së kaluar, lajmi se aktorja e famshme kosovare Adriana Matoshi kishte marrë një padi për mos pagesë taksash, pushtoi mediat e vendit.

Ndërsa, për Prive Sasa e “O sa mirë”, ka sqaruar gjithçka, duke thënë se ajo dhe bashkëshorti i saj Albert Sylejmani, nuk iu kanë ikur asnjëherë obligimeve dhe se për këtë çështje do të përballen në gjyq.

Ata janë paditur për shfrytëzim të emrit të biznesit pa të drejtë. Matoshi ka thënë se nuk ndjen frikë dhe shqetësim për padinë e ngritur dhe se ka besim në drejtësi për zgjidhjen e rastit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm