Adriana Matoshi i bashkohet sfidës në TikTok, publikon mesazhet që i dërgon i dashuri

By

Adriana Matoshi, zbuloi lidhjen e saj me Keith Groeneveld ekskluzivisht për Prive dhe që nga atëherë çifti kanë jetuar ditët më të bukura të dashurisë.

Që nga publikimi i lidhjes të dy kanë qenë shumë të hapur për raportin që gëzojnë dhe surprizat që i bëjnë njëri tjetrit.

Së fundmi, aktorja i është bashkuar një trendi në TikTok që konsiston në publikimin e mesazheve që i partneri ua dërgon.

Kështu ajo ndau me ndjekësit e saj në TikTok disa nga mesazhet që dyshja shkëmbejnë. /Prive.al

@adrianamatoshi#fyp #foryou my endles love @kido_adriana♬ original sound – Caitlin Jade

Artikuj të ngjashëm