Adriana Matoshi del kundër Donaldit, Beatrix dhe Einxhel shkaku i Arjolës (FOTO)

By

Adriana Matoshi ka dalë kundër Donaldit, Beatrix dhe Einxhel shkaku i Arjolës, shoqes së saj të ngushtë.

Krejt kjo ndodhi pasi aktorja pa një video teksa banorët flasin prapa shpinës së tropojanës.

Arjola dhe disa nga banorët ka disa ditë që janë duke debatuar dhe u ‘zënë’ me njëri-tjetrin, dhe kjo sigurisht nuk i ka ikur as Matoshit.

Në postimin më poshtë, Adriana shprehet e bindur në fitoren e Arjolës dhe ironizon me banorët që bëjnë thashetheme me të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm