Adrian Gaxha ka një befasi për fansat e tij (VIDEO)

By

Pas suksesit me këngën “Lujmi krejt” me Onatin, Adrian Gaxha, ka nisur punën për këngë të reja.

Madje siç merr vesh Prive, këngëtari ka finalizuar katër këngë të reja, tri ritmike dhe një baladë, të cilat do të jenë të shoqëruara edhe me videoklipe.

Disa prej tyre do të publikohen në fund të verës, ndërkaq të tjerat në kohën e fundvitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm