Adonisi zbulon trupi i kujt nuk i pëlqen dhe atë personazh e njohim të gjithë!

By

Aktorja Teuta Krasniqi ishte për të parën herë e ftuar bashkë me bashkëshortin, Adonisin në një studio televizive.

Ajo bashkë me personin e zemrës në NIN me Alaudin Hamitin folën për jetesën e shëndetshme, biznesin, të pazbuluarat e raportit në familje e jo vetëm.

Mes tjerash, çifti sfiduan njëri-tjetrin në pyetjet e forta të “Haje ose thuaje”.

Mes tjerash, Teuta pyeti Adonisin si trajner fitnesi që është për një trup të palestruar që nuk i pëlqen.

Adonisi e tha emrin e shokut të tij, instrumentistit Patris Berisha.

Të tjera pyetje e përgjigje, të plota mund t’i ndiqni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm