Adelina Tahirin elegante si tani s’e kemi parë kurrë (FOTO)

By

Paraqitjet e saj janë me veshje ekstravagante, ekspozim i luksit dhe produkteve të markave më të shtrenjta botërore.

Madje ajo për klipin e fundit të këngës “Ti s’je normal”, ka harxhuar rreth 20 mijë euro.

Këngëtarja Adelina Tahiri, në paraqitjet publike nuk kursen ekspozimin e aseteve të saja dhe linjave perfekte trupore.

Por në një fotografi të re që ka publikuar në Instagram, ajo duket shumë ndryshe. Ka të veshur një fustan të bardhë, pa dekolte ndërsa grimi i saj është minimal. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm