Adelina reagon ndaj ndjekësve që i thanë se është e padepiluar dhe po duket keq në plazh!

By

Fotografitë e fundit që publikoi nga plazhi, bënë që ndjekësit e Adelina Tahirit të hidheshin në kritika e akuza për pamjen e saj.

Fillimisht thanë se ngjyra e saj e lëkurës e nxirë nga dielli nuk duket mirë, thanë se shkoi në plazh pa i depiluar sqetullat dhe u kritikua edhepse vuri bizhuteri.

Gjithsesi, nuk ka ndonjë ligj që e obligon depilimin, por Tahiri thotë se nuk ka qenë e padepiluar në fotografinë që ka postuar.

E kontaktuar edhe nga Prive, këngëtarja emri i së cilës u lakua shumë në media, u shpreh se nuk dëshiron të merret me komente të tilla.

“Jemi në shekullin 21. Kam që nga mosha 17 vjeçare që bëj laser për eliminimin e qimeve. Kam aplikuar laser nga maja e kokës deri te këmbët”, ka thënë Tahiri.

“Unë as me make-up në plazh nuk dal. Lëre që nuk dal, por kur shkoj me pushime kozmetikën e lë në shtëpi”, ka deklaruar këngëtarja.

Ajo madje ka replikuar me njërën nga ndjekëset, duke e quajtur të paedukatë!

View this post on Instagram

🔵🔷🌀Ⓜ️💙

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm