Adelina Tahiri po mendon të bëhet sërish nënë? (VIDEO)

By

Adelina Tahiri së shpejti rikthehet me projekte të reja.

Këngëtarja nga Shkupi, tha në Prive javë më parë se nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga muzika dhe se po punon në këngë të reja.

Por a po mendon ajo të bëjë një fëmijë të dytë?

Në intervistën më poshtë e kuptoni se çfarë thotë këngëtarja rreth kësaj pjesë dhe për burrin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm