ADELINA TAHIRI NË STUDIO PËR PROJEKTIN E TRETË PËR KËTË VIT!

By

Pas baladës ‘Mos më duaj sot’ dhe bashkëpunimit me Etnon ‘Bone sikur n’dasëm’, këngëtarja Adelina Tahiri nuk po bën pauzë.

Ajo është duke punuar për një tjetër projekt muzikor që pritet të lançohet gjatë muajve të nxhetë.

Sipas disa burimeve kënga do të jetë ritmike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm