Adelina Tahiri me vëlla nga babai ?! (FOTO)

By

Këngëtarja Tahiri kohëve të fundit është parë nën shoqërinë e një djali zeshkan dhe për këtë është komentuar shumë në mediat rozë.

Adelina me vëllanë. Po e vërtetë që është me vëllanë, dhe kishin afërsisht 6 vite pa u parë me njëri tjetrin ngase ai jeton në Zvicërr edhe përkundër faktit që janë rritur së bashku.

Meruani, siç mëson Prive, është vëllau I këngëtares vetëm nga ana e babait të saj.

Teksa është e ditur që Adelina ka edhe një tjetër vëlla e motër nga nëna e babai.

Përkundër që nuk kanë tënjejtit prindër me Meruanin dashuria për këta të dy është e madhe. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm