Adelina Tahiri ka një kërkesë nga ndjekësit për djalin e saj Jonin

By

Adelina Tahiri dje publikoi një fotografi shumë të ngrohtë të djalit të saj Joni.

Ndërkaq sonte, këngëtarja postoi një video të tij të përshtatshme me festat e fundvitit.

Mirëpo ajo që ra në sy ishte llogaria e djalit të saj në Instagram.

Adelina i ka hapur një profil në këtë rrjet social dhe ka kërkuar nga ndjekësit që ta shtojnë në listën e tyre të njerëzve.

@jonmarkoov është emri me të cilin mund ta gjeni fëmijën.

https://www.instagram.com/p/Bq-lf6-l3HN/

Artikuj të ngjashëm