Adelina Tahiri befason me postimin e fundit (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, së shpejti do t’i rikthehet muzikës.

Ajo pati treguar në Prive se do të kthehet më energjike se kurrë më parë, me projektet në të cilat po punon.

Në anën tjetër, Adelina është shumë aktive në rrjete sociale, aty ku edhe na tregon shpesh herë dhuratat që merr nga bashkëshorti i saj.

Sot, këngëtarja pranoi një parfum të shtrenjtë.

“Për mua çdo ditë është 8 Mars”, ka shkruar Adelina mbi imazhin e publikuar në Instagram.

Adelina dhe burri I saj janë prindër të një djali me emrin Jon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm