Adelina nuk i ndahet luksit: Ja ‘investimi’ i rradhës (FOTO)

By

Tash e një kohë Adelina Tahiri njihet për jetën luksoze që bën dhe fiksimin e madh pas markave të njohura,

Blerjet e shtrenjta janë pothuajse përditshmëri për këngëtaren e njohur.

Pak kohë pasi iu njoftuam për ‘investimin’ mijëra eurosh në çanta e qizme YSL, Louis Vuitton, e Givenchy (lexo KËTU), Adelina ka befasuar sërish.

Këngëtarja e hitit ‘S’du me ni’ në rrjete sociale ka ndarë me fansat blerjet e reja, çanta të markës Gucci që poashtu kapin shifra enorme të çmimeve.

Të ndjerit mirë duket se është primarja për Adelinën si ‘maniake’ e shoppingut për të cilën vlerat monetare nuk është se çojnë shumë peshë. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm