Adelina ka nisur përgatitjet: Blihet edhe karroca mijëra euroshe për djalin

By

Si çdo gjë tjetër që posedon Adelina Tahiri edhe gjërat e nevojshme për ardhjen e bebes në jetë, janë të shtrenjta.

Këngëtarja e cila po pret fëmijën e parë me bashkëshortin e saj maqedonas, ka dalë pazaret e paralindjes të cilat duken të kushtueshme qysh tani.

#krstoys #cybex #cybexmakedonia

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi nga një qendër tregtare, ku prezantonte blerjen më të re në adresë të bebes që ende nuk ka ardhur në jetë.

Karroca e bebes që ka blerë Adelina, është e markës Cybex dhe Prive e ka gjetur në Internet dhe ajo kushton 1800 euro. /Prive.al

@krstoys @cybex_global

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm