Adelina Ismaili takohet me Erion Veliajn për të cilin pati fjalë të mëdha (FOTO)

By

Diva e shqiptarisë Adelina Ismaili po qëndron aktualisht në Tiranë.

Këngëtarja bashkë me bashkëshortin e saj Valin janë në Shqipëri por nuk e kanë bërë të ditur arsyen e shkuarjes.

Megjithatë, Adelina na tregoi përmes një fotografie se sot është takuar me Erion Veliajn –kryebashkiakun e Tiranës për të cilin pati fjalë të mëdha.

“Një takim i mrekullueshëm, me një njeri të mrekullueshëm në një qytet të mrekullueshëm”, ka shkruar ajo.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm