Adelina Ismaili me një rol të madh në “O sa mirë”, zbulojeni të ardhmen e saj në serial

By

E pati një episod shumë të suksesshëm në serialin komedi “O sa mirë”, ku edhe shfaqi aftësitë e saja të aktrimit.

Këngëtarja Adelina Ismaili mund të jetë larguar pak nga muzika, po i afrohet një tjetër arti, aktrimit.

Ajo tash e tutje do të shfaqet në serialin më të ndjekur në vend, në rolin e drejtoreshës së shkollës dhe episodet e reja me Adelinën protagoniste, siç merr vesh Prive kanë filluar të xhirohen.

Mirëpo, ende nuk dihet se kur do të transmetohen këto episode, ku luan Ismaili. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm