Adelina Ismaili lajmërohet në rrjete: Kjo është foto e veçantë që e ndan

By

Motrat Ismaili janë bërë sërish bashkë!

Pas një kohe disa mujore prej vizitës së Zanfinës në Zvicër, ditën e sotme, Adelina dhe Zanfina kanë bërë një paraqitje të përbashkët në rrjete sociale përmes një imazhi të ndarë me ndjekësit.

Në të, vëmendje i jepet edhe rolit të Zanfinës si teze, status të cilin këngëtarja po e shijon shumë.

‘Nëse mami thotë jo, tezja thotë po! Të dua princesha ime perfekte’ – deklaron diva Ismaili në postimin e bërë.

Ndryshe, Adelina ka kohë që nuk është shumë aktive në rrjete sociale dhe njëherësh, ky përbën postimin e parë pas gati dy muajsh. /prive.al/

If mom says no, aunt says yes… I love you ❤️ my Perfect Princess

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm