Adelina Berisha nuk njihet në fotografinë e fundit

By

Pak para përfundimit të këtij vitit, Adelina Berisha bëri një ndryshim në pamje.

Këngëtarja vuri një paruke të shkurtër me të cilët po duket ndryshe dhe pothuajse e panjohur, kjo pasi jemi mësuar që Adelinën ta shohim gjithmonë me flokë të gjatë.

Ajo postoi foton në instastory pa asnjë përshkrim.

Nëse nuk e dini, së shpejti Adelina do ta publikojë këngën e re për të cilën ka punuar tash e disa javë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm