Adele beqare: Ky është fokusi i artistes!

By

Tetë muaj pas divorcit të saj nga ish-bashkëshorti, Simon Koncecki, dhe nga një lidhje e përfolur e dashurisë me Skepta, këngëtarja e njohur, Adele tani është beqare, transmeton Klan Kosova.

Një burim i afërt me këngëtaren për Hollywood Life kishte thënë se ajo nuk është në lidhje për momentin me askënd.

“Ajo nuk ka nevojë për një burrë që të jetë e lumtur. Ajo tani është e fokusuar të jetë një nënë dhe në karrierën e saj muzikore”.

Ky burim më tej u tregoi se Adele ddhe Simon kanë raporte të mira ata e kanë fokusim primar djalin e tyre, Angelo Adkins.

Këngëtarja Adele së fundi mori vëmendjen e të gjithëve edhe për ndryshimin e saj në trup, ku humbi rreth 68 kilogramë, shkruan Hollywood Life

Artikuj të ngjashëm