A po vijnë në bashkëpunim Greta dhe Eni Koçi ?!

By

Greta dhe Eni Koci shumë shpejt do të na sjellin këngët e reja. Kjo është arsyeja e rikthimit në Shqipëri të Enit, megjithëse nuk bëhet fjalë për bashkëpunim po për projekte solo.

Aktualisht ato janë në studion Massive Production me të cilën edhe po bashkëpunojnë rreth këtyre projekteve.

Detaje tjera ende nuk janë zbuluar vetëm se mendohet të publikohen ka fundi i muajit.

Duket se Greta po e mban premtimin e dhënë që s’do t’i mungoj skenës muzikore për më shumë se dy muaj. /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm