A po martohet këtë verë Rozana Radi ?!

By

Këngëtarja Rozana Radi pas një pauze relativisht të gjatë, këto kohë u rikthye në vëmendjen e shtypit për statusin e saj.

Mediat në Shqipëri aluduan në të dashurin e saj teksa një takim me kushëririn e shndërruan në një mbrëmje romantike që pastaj u mohua me të qeshura për nivelin nga këngëtarja.

E së fundmi, u spekulua edhe për martesë nën supozimet se këtë hap Rozana do ta hedh në muajt e nxehtë.

Megjithatë, burime të afërta me këngëtaren kanë thënë për Prive se kjo nuk është aspak e vërtetë dhe Rozi s’ka plan martese në verë.

Këngëtarja por edhe personi i apostrofuar për lidhje deri sot nuk kanë preferuar të deklarohen për raportimet në media. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm