A po i interesojnë Vesës shikimet në Youtube?!

By

Këngëtarja e famshme Vesa Luma para dy dite ka publikuar projektin e saj muzikor më të ri i cili ka ardhur si bashkëpunim me Mr. Rez dhe bashkëshortin e saj Big Basta.

Kënga me titull Inna Di Dance është publikuar në versionin remix, ndërsa deri tani ka arritur të grumbullojë 35,181 klikime.

Për këtë gjë, Vesa u është mirënjohëse fansave të cilët edhe i ka falenderuar përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, dhe poashtu ta treguar që ndjehet mirë që është rikthyer.

Duket se shifrat astronomike të klikimeve nuk janë diçka që i interesojnë Vesës dhe ajo është e kënaqur me atë që ka. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm