A po i drejtohet Noizy përsëri Encës me këtë status?! (FOTO)

By

Reperi Noizy dhe këngëtarja Enca dje hasën në një konflikt të vogël ‘virtual’ duke mos u pajtuar në disa deklarata që kishin dhënë dyshja në dy emisione të ndryshme.

Noizy ishte i pari ai që i revoltuar reagoi ndaj këngëtares e cila sipas tij u tregua mosmirënjohëse duke i marrë të gjitha meritat e nënshkrimit të kontratës me Universal për vete.

Pas tij ishte i menjëhershëm reagimi i këngëtares e cila dha edhe arsyet e opinionin e vetë i cili duket se nuk po del të jetë i fundit.

Kjo pasi pak çaste më parë reperi publikoi një fotografi e cila duke u bazuar në situatën aktuale i dedikohet përsëri Encës.

Për më tepër gjykojeni vetë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm