A po fejohet Dardan Berisha?!

By

Pasi Prive.al raportoi muaj më parë për lidhjen përmes fotografive ku Dardan Berisha dhe Florenta Islami putheshin në mënyrë pasionante në kryeqytet, dyshja më nuk fshehën relacionin e përbashkët.

Paraqitjet publike, dedikimet e shpeshta të dashurisë, udhëtimet po pasqyrohen vazhdimisht në rrjete sociale duke e treguar çiftin në qiellin e shtatë të lumturisë.

Kjo bëri që në disa prej mediave të aludohet për fejesë tashmë kur pritet që edhe ish i fejuari i Florentës, Getoar Selimi t’i japë fund beqarisë.

Prive është interesuar në lidhje me zhvillimet dhe nga burime pranë çiftit ka arritur të mësojë se a po planifikohet apo jo fejesa brenda pak kohësh.

Detajet iu sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm