A po e mendon largimin nga Kosova, këngëtari shqiptar? (VIDEO)

By

Armend Rexhepagiqi iu përgjigj disa pyetjeve provokative në kuadër të ’60 sekondave’ të emisionit Prive.

Përmes kësaj rubrike, këngëtari tregoi disa gjëra për veten të cilat mbase nuk i keni ditur por foli edhe për muzikën.

Ai shprehu mendimin e tij për estradën shqiptare por u pyet edhe për albumin e ri të Elvana Gjatës.

Ndër të tjerash, Armendi tregoi nëse po e mendon largimin nga Kosova, me kë përton të punojë dhe shumë e shumë të tjera.

Përgjigjet e këtyre pyetjeve por edhe të tjerave, i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm