A nuk është djali i Lumi B fëmija më trendi?

By

Është një fëmijë tejet i ëmbël.

I veshur si mos më bukur e gjithnjë me brendet më të njohura të rrobave për fëmijë.

Djali i reperit Lum Berisha, Blini, është një fashionist i vërtetë.

Prindërit e tij, Lumi dhe Miranda, kujdesen gjithmonë që ai të duket në trend dhe supermodern.

Me një palë atlete të markës Nike – Air Force dhe me një bluzë ku i shkruhet “good vibes”, ai ka pozuar në një fotografi të cilën Lumi B e ka publikaur në llogarinë e tij në Instagram.

A nuk është ai fëmija më trendi që keni parë? /Prive.al

#goodvibesonly

A post shared by LumiB (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm