A ndërhyn Shyhrete Behluli mes rejës së saj dhe djalit? – Ja si përgjigjet (VIDEO)

By

Pyetjeve pikante të emisionit Prive, këtë herë iu përgjigj këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

A ndërhyn mes rejës së saj dhe djalit, çfarë makine nget dhe a është Engjëllusha e gatshme për martesë, këto dhe shumë përgjigje të tjera i kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm