A MENDONI QË KIDA KA STIL ?!

By

Këngëtarja Orhidea Latifi apo e njohur ndryshe për publikun si Kida, është shquar shumë herë për stilin e saj të veçant që ka… Mirëpo?!

Mbrëmjen e së Martes këngëtarja ishte duke shoqëruar menaxherin e saj dhe një këngëtare të re teksa po realizonte klipin. Por veshja e saj të linte për të dëshiruar!

E veshur me koleksionin e Rita Ora by Adidas “Unstoppable”, atlete të kuqe të zbehur nga “Converse” me një xhup ngjyrë ari e shall të kuq të ndezur nga “Louis Vuitton” definitvisht nuk janë e duhura si kombinim. Këngëtarja në këtë rast nuk ja ka qëlluar.

Kida është në pregaditje për realizimin e klipit të ri, një këngë “house” e cila do të vizualizohet nga një videoproduksion kosovarë e që do jepet premierë vetëm në Prive.

 

03


02

Artikuj të ngjashëm