A keni frikë nga peshkaqenët? Ky burrë shqiptar bën namin në bregdet (VIDEO)

By

Mund të jetë videoja më qesharake që keni parë këtë verë.

Agim Radogoshi nga Gjakova, ka shkuar për pushime dhe ka bërë namin duke e treguar vendin se ku po i kalon ditët “off” me bashkëshorten.

Radogoshi ndodhet në një vend tejet ekzotik dhe mënyra de si e prezantom vendin është shumë qesharake!

Ndiqeni në videon më poshtë!

Artikuj të ngjashëm