A ka punësuar Elita dado për Zërin? – Flet vet ajo (FOTO)

By

Tashmë të gjithë e dini që Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të djalit me emrin Zëri i cili erdhi në jetë gati katër muaj më parë.

Por, a ka Zëri dado, apo për të kujdeset vet Elita?

Këtë pyetje ja kanë bërë ndjekësit moderatores përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram dhe Elita nuk nguroi të përgjigjej.

“Nuk kom dado, për Zërin kujdesna vet”, ka thënë ajo.

Djali i çiftit të famshëm edhe pak ditë mbush katër muaj jetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm