A ka diçka më shumë se vetëm kolegë mes Rita Orës dhe aktorit të famshëm?

By

Rita Ora dhe Rafferty Law dolën nga eventi i “British Fashion Awards” dorë për dore.

Dyshja u takuan ndërsa filmojnë së bashku një adaptim të Oliver Twist me një qasje më moderne.

Këngëtarja Rita, 29 vjeçare, ishte dorë për dore me djalin e aktorit Jude Law, Rafferty 23 vjeçar, kur ata u panë duke u rrëshqitur nga festa e mbushur me yje të modës.

Edhe gjatë eventit dyshja ishin parë gjithnjë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Rita e njohur ka pasur një jetë dashurie shumëngjyrëshe e cila ka qenë e turbullt ndër vite që ka qenë në qendër të vëmendjes.

Nga dashuria e saj e parë dhe DJ Calvin Harris e deri tek lidhja me aktotin Andrw Garfield dhe yllin e  Keeping Up With The Kardashians, Rob Kardashian.

Dyshja janë lidhur shumë me njëri tjetrin për shkak të filmin që po xhirojnë bashkë, por edhe nëse ka potencial romantik mes tyre do ta tregojë koha.

 

Artikuj të ngjashëm