A ka bërë krime Don Xhoni? (VIDEO)

By

Reperi i ri i cili u bë senzacion në internet, Don Xhoni, iu ka përgigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Përmes 60 sekondave, ai tregoi a ka bërë seks me profesoreshën, a ka bërë krime, me çka merret tjetër përveç muzikës dhe a ka bërë diss?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm