A jeni gati për sfidën e Ledrit dhe Capital T?

By

Në bashkëpunim mes Capital T dhe Ledrit ishte ajo që po i mungonte industrisë së muzikës – dhe këtë e dëshmon edhe vetë suksesi i këngës, që në orët e para të publikimit.

E tani dyshja kanë një sfidë për ju. Me një postim në llogarinë e tij në Instagram, ju fton të vallëzoni me tingujt e këngës “DMP” duke e quajtur si “DMP Challenge”.

Tregoni aftësitë tuaja të vallëzimit dhe kreativitetin, publikoni video tuaja dhe mos harroni të etiketoni dy artistët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm