A jeni gati? – KIDDA finalizon projektin e ri (VIDEO)

By

Pas suksesit me bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun, KIDDA, ka bërë gati projektin e radhës.

’My Money’ është drejt finalizimit dhe pritet që së shpejti të lëshohet për publikun.

Artisti ka publikuar një video që jep pamje të shkëputura nga klipi i ri por nuk dha detaje mbi datën e saktë të lansimit.

Megjithatë, derisa kjo këngë të dalë, shijojeni ‘Flakë’./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmYalALgyUc/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1nxr5p3cwk8qa

Artikuj të ngjashëm