“A je gay?” Këngëtarit shqiptar i bëjnë pyetjen direkt dhe ai befason me përgjigje!

By

Së fundmi Instagrami ka qenë një platformë ku fansat kanë komunikuar direkt me të preferuarit e tyre, kanë adresuar kritika dhe kanë marrë informata personale rreth tyre.

Por është një pyetje që kapi syrin e Prive në profilin e këngëtarit të njohur Gjon Karrica!

Artisti i njohur për pamjen e tij kontraverse dhe muzikën që prek çështje Tabu, është pyetur nëse i përket komunitetit LGBT.

Nga kush frymëzohet Gjon Karrica?

“A je gay”, është pyetja direkte që një fans i ka parashtruar Gjonit.

“Ma bjer nënën tënde që ta provojë”, ka qenë përgjigja eksplicite e Karricës, i cili nuk e ka aspak problem gjuhën e tij në publik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm