A i kontrollojnë telefonat e njëri-tjetrit Rita dhe Fidani? (VIDEO)

By

Çifti simpatik Rita dhe Fidani, kanë treguar për Prive se a i kontrollojnë telefonat e njëri-tjetrit.

Pos kësaj ata kanë treguar edhe cili është më xheloz, cili merr më shumë bakshish në dasma dhe shumë gjëra të tjera rreth jetës së tyre bashkë.

Ndiqni intervistën më poshtë për t’i njohur më mirë.

Artikuj të ngjashëm