A i ka realizuar të gjitha fantazitë seksuale Lulzim Bucolli?

By

Aktori Lulzim Bucolli ishte sonte pjesë e rubrikës 60 sekondëshe në Prive.

Pa komplekse, ai iu përgjigj një vargu të pyetjeve nga jeta private por edhe karriera.

A është i dashuruar Lulzimi? A i ka realizuar të gjitha fantazitë e tij seksuale?

Përgjigjet për këto pyetje dhe të tjera, në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm