A është single apo në lidhje, Flori?! (Foto)

By

Kantautori shqiptar Flori Mumajesi shpeshherë e gjen veten në kategorinë e shtypit rozë për jetën private.

Shumë lajme sa i përket statusit të tij emocional por që asnjëherë nuk konfirmoi asgjë.

Së fundmi ka bërë një postim në llogarinë e tij në instagram ku janë tre opsione: beqar, në lidhje dhe alien.

Nga këto mundësi Flori ka zgjedhur të tretën atë alien duke mos konfirmuar sërish asgjë sa i përket jetës private./Prive.al

Postimi i Florit në Instagram: @Iamflorimumajesi
Postimi i Florit në Instagram: @iamflorimumajesi

Artikuj të ngjashëm