A është ‘normal’ ky djalë?|Dy këngë për dy orë nga Noizy!

By

Nëse Noizy shkruante histori në estradën shqiptare me publikimin e shpeshtë çdo të Premte të projekteve të reja, limitet i ka kaluar sot.

Pak kohë pasi publikoi projektin me Elgit Dodën, Noizy sapo ka publikuar në kanalin e tij në Youtube,duetin e rradhës me Çiljetën të titulluar ‘Më shumë se dollar’.

Prive raportoi sonte se ky projekt ka kohë që ka përfunduar dhe thjesht pritej vendimi për momentin e publikimit.

Artikuj të ngjashëm