A është në lidhje Tayna? – reperja përgjigjet më në fund (VIDEO)

By

Rep-artistja Tayna, ka folur pak për jetën personale.

Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt.

“Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Poë Poë”.

Kënga e fundit e Taynës është “Kce” e cila ka arritur më shumë se 10 milionë klikime në youtube.

Pas këtij suksesi, ajo nuk ka të ndalur pasi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një verë të nxehtë me projekte nga ajo.

Më poshtë mund ta dëgjoni një pjesë të shkurtës të intervistës së Taynës në “E diell”.

Artikuj të ngjashëm