A është në lidhje me Sabrine Khan? – Flet Ardian Bujupi

By

Së fundmi, në mediat e shtypit rozë është përfolur për një romancë mes Ardian Bujupit dhe Sabrine Khan, të cilën këngëtari e prezantoi përmes rrjeteve sociale dhe në një klip të tij.

Por, a është e vërtetë e kjo?

Këtë përgjigje dhe shumë gjëra të tjera rreth tij, do t’i kuptoni të hënën në emisionin NIN me Alaudin Hamitin duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosova./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm