A është në lidhje Bruno? (VIDEO)

By

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Bruno, këtë të shtunë që sapo kaloi, iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Artisti i Threedots, tregoi me kë është në lidhje të vërtetë dashurie, cila femër ia ka ‘djeg’, cili është talenti i tij të fshehur dhe shumë gjëra të tjera të cilat ju mund t’i zbuloni përmes videos së mëposhtme.

Ndryshe, kënga e tij e fundit shumë e suksesshme është ajo me Shkurte Gashin “Jetën tënde” dhe ripërpunimi i “Oj Lulije” me Klajdi Harunin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm