A është në lidhje Albina Kelmendi? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative në 60 sekondat e Prive, së fundmi iu ka përgjigjur Albina Kelmendi.

Këngëtarja zbuloi talentin e saj të dytë, tregoi çfarë i mungon estradës dhe kujt i ka thënë të dua ditëve të fundit.

A është në lidhje ajo dhe a i ka realizuar bashkëpunimet e ëndrrave?

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm